Рясне-Руський ліцей

Львівської

міської ради

❄️Довгоочікуваний звіт благодійного ярмарку «Солодкий Миколай»❄️
Батьки спільно з організатором ярмарку Вольчак З. В. закупили та передали:
1)Матеріальну допомогу  25 тисяч гривень та 50 доларів,яку розподілили на дітей Хміля Олега, Приступу Данила, Валявку Владислава.
2)12 пледів,праску,прасувальну дошку, солодощі, новий одяг для дітей з вадами зору, що навчаються в школі-інтернат № 100 (4195грн). Крім цього, найактивніші учасники ярмарку, 6 клас та класний керівник Городна Г. І., мали змогу побувати та познайомитися із дітьми та вихователями. 
4) Ліки, солодощі, станки, креми для бриття солдатам, які лікуються у Львівському військовому госпіталі (5382.50 грн).
5)Подарунки нашим дітям із НВК, які мають проблеми із здоров'ям (2302 грн).
6) Портативна колонка для учнів нашої школи(8452грн) за велику активність у ярмарку та за згодою батьків. 
ЩИРО ДЯКУЄМО ВСІМ, ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЦІЄЇ АКЦІЇ!!!!І ВЕЛИКА ПОДЯКА ОРГАНІЗАТОРУ ЯРМАРКУ ВОЛЬЧАК З. В. ЗА ЗВІТ ПРОВЕДЕНОЇ РОБОТИ!!!!

💙💛💙💛Трохи із запізненням, але ВЕЛИКА ПОДЯКА УСІМ, хто приєднався до акції "Привітай захисника України". Учнівське самоврядування все гарно вчора запакували. Учні 5-А класу із класним керівником Вольчак З.В. передали в Львівський військовий госпіталь. А ще має передати малюнки, печиво, каву і чай, медикаменти, засоби гігієни нашим воїнам на Схід п. Оксана Кончак 💙💛💙💛

26 жовтня 2021 року Захисники України отримали передачу від Рясне-Руського НВК26 жовтня 2021 року Захисники України отримали передачу від Рясне-Руського НВК

 

14 жовтня 2021 року  ми упакували і відправили на фронт все, що принесли наші учні солдатам. Передали посилки п. Оксані Кончак, яка завжди підтримує солдатів. Дякуємо ВСІМ, хто приєднався, бо подарунків для хлопців було чимало Вони будуть раді вашим малюнкам, солодощам і теплим шкарпеткам. Ми в цьому впевнені Вітаємо захисників зі святом. Нехай кожен день буде святом!!! Здоров'я Вам та вашим сім'ям!!!